Сарангани: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: tr:Sarangani
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Sarangani)
 
[[ace:Propinsi Sarangani]]
[[zh-min-nan:Sarangani]]
[[bcl:Sarangani]]
[[ceb:Sarangani]]
[[fa:سارانگانی]]
[[fr:Sarangani]]
[[id:Sarangani]]
[[ilo:Sarangani]]
[[id:Sarangani]]
[[it:Provincia di Sarangani]]
[[pam:Sarangani]]
[[ja:サランガニ州]]
[[nl:Sarangani (provincie)]]
[[ja:サランガニ州]]
[[no:Sarangani]]
[[pam:Sarangani]]
[[pl:Sarangani]]
[[sv:Sarangani (provins)]]
[[tl:Sarangani]]
[[tr:Sarangani]]
[[war:Sarangani]]
[[zh-min-nan:Sarangani]]
86.434

уредувања

Прегледник