Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: tt:Каталан теле
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: rw:Igikatalani)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Каталан теле)
[[tl:Wikang Katalan]]
[[ta:காட்டலான் மொழி]]
[[tt:Каталан теле]]
[[tet:Lia-katalaun]]
[[th:ภาษาคาตาลัน]]
127.201

уредување

Прегледник