Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1493 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1493; козметички промени
с (r2.7.1) (Бот Додава: lb:Kategorie:Gebuer 1493)
с (Бот Додава: ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1493; козметички промени)
[[Категорија:Родени по години|1493]]
{{birthyr|149|3}}
{{Commons cat|1493 births}}
 
[[Категорија:Родени по години|1493]]
 
[[an:Categoría:1493 (naixencias)]]
[[fa:رده:زادگان ۱۴۹۳ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Naissance en 1493]]
[[ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1493]]
[[gan:Category:1493年出世]]
[[ko:분류:1493년 태어남]]

Прегледник