Ткиво: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: simple:Tissue (biology)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Tecido (bioloxía))
с (r2.7.1) (Бот Менува: simple:Tissue (biology))
[[ru:Ткань (биология)]]
[[sq:Indet shtazore]]
[[simple:Tissue (biologicalbiology)]]
[[sl:Tkivo]]
[[sr:Ткиво]]
2.892

уредувања

Прегледник