Разлика помеѓу преработките на „Јужна Австралија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: hif:South Australia)
[[ar:جنوب أستراليا]]
[[zh-min-nan:Lâm Australia]]
[[be-x-old:Паўднёвая Аўстралія]]
[[br:Aostralia ar Su]]
[[bg:Южна Австралия]]
[[hif:South Australia]]
[[fr:Australie-Méridionale]]
[[ga:Deisceart na hAstráile]]
[[gv:Yn Austrail Yiass]]
[[gd:Astràilia-a-Deas]]
[[gl:Australia Meridional]]
43.100

уредувања

Прегледник