Богд Хан: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 86 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: de, nl, zh Менува: ja
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (r2.6.3) (Бот Додава: de, nl, zh Менува: ja)
[[Категорија:Монголски канови]]
 
[[de:Bogd Khan]]
[[en:Bogd Khan]]
[[es:Bogd Khan]]
[[fr:Bogdo Khan]]
[[it:Bogd Khan]]
[[nl:Ngawang Losang Chökyi Nyima Tenzin Wongchuk]]
[[ja:ボグド・ハーン政権]]
[[pl:Bogda Chan]]
[[ru:Богдо-гэгэн VIII]]
[[zh:博克多格根]]
21.521

уредување

Прегледник