Разлика помеѓу преработките на „Јазично семејство“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.6.3) (Бот Додава: be, gl, ka, rue)
[[tl:Mag-anak ng mga wika]]
[[ta:மொழிகளும், மொழிக் குடும்பங்களும்]]
[[tt:Телләрнең генетик классификациясе]]
[[th:ตระกูลของภาษา]]
[[tg:Оилаи забонҳо]]
86.434

уредувања

Прегледник