Разлика помеѓу преработките на „Борка Талески“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bg:Борка Талески
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Борка Талески)
[[Категорија:Родени во 1921 година]]
[[Категорија:Починати во 1942 година]]
 
[[bg:Борка Талески]]
24.517

уредувања

Прегледник