Повардарска епархија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 15 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Нова страница: '''Повардарската епархија''' ја возглавува Неговото Вископреосвештенство митрополитот г. Агат...)
 
 
[[Категорија:Македонска Православна Црква]]
[[Категорија:Македонска Православна Црква (епрахииепархии)]]
[[Категорија:Повардарска епархија]]

Прегледник