Прејди на содржината

Корисник:Targovishtenec bg: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[fi:Käyttäjä:Targovishtenec_bg]]
[[fr:Utilisateur:Targovishtenec_bg]]
[[it:Utente:Targovishtenec_bg]]
[[pl:Wikipedysta:Targovishtenec_bg]]
[[ps:کارن:Targovishtenec_bg]]
229

уредувања