Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1708 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.6.4) (Бот Додава: jv:Kategori:Lair 1708)
с (r2.7.1) (Бот Додава: el:Κατηγορία:Γεννήσεις το 1708)
{{birthyr|170|8}}
{{Commons cat|1708 births}}
 
[[zh-yue:Category:1708年出世]]
 
[[ar:تصنيف:مواليد 1708]]
[[de:Kategorie:Geboren 1708]]
[[et:Kategooria:Sündinud 1708]]
[[el:Κατηγορία:Γεννήσεις το 1708]]
[[en:Category:1708 births]]
[[es:Categoría:Nacidos en 1708]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1708]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1708]]
[[zh-yue:Category:1708年出世]]
[[zh:Category:1708年出生]]
86.434

уредувања

Прегледник