Државен универзитет во Тетово: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: de:Universität Tetovo)
Нема опис на уредувањето
* [http://www.unite.edu.mk/Maqedonisht/index.html Официјален веб-сајт на факултетот]
 
[[Категорија:ДржавниДржавен универзитетиуниверзитет во МакедонијаТетово|Тетовски ]]
 
[[bg:Тетовски университет]]

Прегледник