Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kn:ಸರ್ಕೋಜಿ
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Николя Саркози)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kn:ಸರ್ಕೋಜಿ)
 
{{Link FA|he}}
 
[[ku:Nicolas Sarkozy]]
[[tt:Николя Саркози]]
 
[[af:Nicolas Sarkozy]]
[[it:Nicolas Sarkozy]]
[[he:ניקולא סרקוזי]]
[[kn:ಸರ್ಕೋಜಿ]]
[[ka:ნიკოლა სარკოზი]]
[[sw:Nicolas Sarkozy]]
[[ku:Nicolas Sarkozy]]
[[la:Nicolaus Sarkozy]]
[[lv:Nikolā Sarkozī]]
[[ta:நிக்கொலா சார்கோசி]]
[[kab:Nicolas Sarkozy]]
[[tt:Николя Саркози]]
[[th:นีกอลา ซาร์กอซี]]
[[tg:Николас Саркози]]
86.434

уредувања

Прегледник