Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1966 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: bs:Kategorija:1966 u nogometu
с (Бот Додава: be-x-old, da, de, en, es, fr, hu, ja, ko, lv, nl, no, pl, pt, ru, sk, sv, tr, uk, zh)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bs:Kategorija:1966 u nogometu)
 
[[be-x-old:Катэгорыя:1966 год у футболе]]
[[bs:Kategorija:1966 u nogometu]]
[[da:Kategori:Fodbold i 1966]]
[[de:Kategorie:Fußball 1966]]
86.434

уредувања

Прегледник