Гесло: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: qu:Llaqta qayanqillqa Брише: sq:Lista e motove kombëtare
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: stq:Woalspruch)
с (r2.6.4) (Бот Додава: qu:Llaqta qayanqillqa Брише: sq:Lista e motove kombëtare)
[[ksh:Motto]]
[[ro:Deviză (expresie)]]
[[qu:Llaqta qayanqillqa]]
[[ru:Девиз]]
[[sco:Ensenyie]]
[[stq:Woalspruch]]
[[sq:Lista e motove kombëtare]]
[[simple:Motto]]
[[sk:Motto]]
4.126

уредувања

Прегледник