ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ml:ഗ്നു, pt:GNU
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ta:க்னூ)
с (Бот Додава: ml:ഗ്നു, pt:GNU)
[[lmo:GNU]]
[[hu:GNU]]
[[ml:ഗ്നു]]
[[ms:GNU]]
[[nah:GNU]]
[[uz:GNU]]
[[pl:GNU]]
[[pt:GNU]]
[[ro:GNU]]
[[ru:GNU]]
1.530

уредувања

Прегледник