Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Класична механика“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Kategorija:Klasiskā mehānika
с (r2.7.1) (Бот Додава: sk:Kategória:Klasická mechanika)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Kategorija:Klasiskā mehānika)
[[ka:კატეგორია:კლასიკური მექანიკა]]
[[la:Categoria:Mechanica classica]]
[[lv:Kategorija:Klasiskā mehānika]]
[[hu:Kategória:Klasszikus mechanika]]
[[ja:Category:古典力学]]
86.434

уредувања

Прегледник