Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Adam Smith
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: rue:Адам Сміт)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Adam Smith)
[[fo:Adam Smith]]
[[fr:Adam Smith]]
[[fy:Adam Smith]]
[[ga:Adam Smith]]
[[gv:Adam Smith]]
[[ro:Adam Smith]]
[[qu:Adam Smith]]
[[rue:Адам Сміт]]
[[ru:Смит, Адам]]
[[rue:Адам Сміт]]
[[sah:Адам Смит]]
[[sa:एडम स्मिथ]]
86.434

уредувања

Прегледник