Википедија:Барања за администраторски статус/Виктор Јованоски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема опис на уредувањето
#{{за}}--[[Корисник:Антон|Антон]] 18:45, 5 септември 2007 (UTC) Ипресиониран сум од интересите и ерудициjата на Виктор Јованоски. Ако имам право да гласам, сум "за".
#{{за}}--[[Корисник:Ajax|Ajax]] 07:58, 6 септември 2007 (UTC)
#{{за}}--[[Корисник:Muad'Dib|Muad'Dib]] 11:44, 6 септември 2007 (UTC)
'''Против'''
#
235

уредувања

Прегледник