Мегалит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:거석기념물
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: hr:Megalitska kultura)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:거석기념물)
[[fr:Mégalithe]]
[[gl:Megalitismo]]
[[ko:거석기념물]]
[[hy:Մեգալիթյան կառույցներ]]
[[hr:Megalitska kultura]]
5.104

уредувања

Прегледник