Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ur:رچرڈ واگنر
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: rue:Ріхард Ваґнер)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ur:رچرڈ واگنر)
[[tr:Richard Wagner]]
[[uk:Ріхард Вагнер]]
[[ur:رچرڈ واگنر]]
[[vec:Richard Wagner]]
[[vi:Richard Wagner]]
86.434

уредувања

Прегледник