Илјада деветстотини осумдесет и четврта: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.2) (Бот Додава: bar:1984 (Roman)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.6.1] Бот Менува: sv:1984 (bok))
с (r2.6.2) (Бот Додава: bar:1984 (Roman))
[[bn:নাইন্টিন এইটি-ফোর]]
[[be:1984, раман]]
[[bar:1984 (Roman)]]
[[bs:1984 (roman)]]
[[bg:1984 (книга)]]
2.347

уредувања

Прегледник