Разлика помеѓу преработките на „23 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 41 бајт ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: hy:Մայիսի 23, krc:23 май
с ([r2.6.5] Бот Додава: pag:May 23)
с (r2.6.4) (Бот Додава: hy:Մայիսի 23, krc:23 май)
[[xal:Хөн сарин 23]]
[[ko:5월 23일]]
[[hy:Մայիսի 23]]
[[hr:23. svibnja]]
[[io:23 di mayo]]
[[kn:ಮೇ ೨೩]]
[[pam:Mayu 23]]
[[krc:23 май]]
[[ka:23 მაისი]]
[[csb:23 môja]]
125.953

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе