Лигурско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Լիգուրյան ծով
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Додава: hi:लिगुरियन सागर)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Լիգուրյան ծով)
[[gl:Mar de Liguria]]
[[ko:리구리아 해]]
[[hy:Լիգուրյան ծով]]
[[hi:लिगुरियन सागर]]
[[hr:Ligursko more]]
86.434

уредувања

Прегледник