Разлика помеѓу преработките на „Меѓународен олимписки комитет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: ro:Comitetul Olimpic Internațional
с (Бот Менува: sl:Mednarodni olimpijski komite)
с (r2.7.1) (Бот Менува: ro:Comitetul Olimpic Internațional)
[[pl:Międzynarodowy Komitet Olimpijski]]
[[pt:Comité Olímpico Internacional]]
[[ro:Comitetul Olimpic InternaţionalInternațional]]
[[ru:Международный олимпийский комитет]]
[[simple:International Olympic Committee]]
2.892

уредувања

Прегледник