Прејди на содржината

2 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: br:Daou
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: kn:ಎರಡು)
с (Бот Додава: br:Daou)
[[be:Лік 2]]
[[bi:Tu]]
[[br:Daou]]
[[bg:2 (число)]]
[[ca:Dos]]
8.502

уредувања