Википедија:Ве молиме не напаѓајте ги новодојденците: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Менува: id:Wikipedia:Jangan menggigit pengguna baru
с ([r2.6.4] Бот Менува: ro:Wikipedia:Nu speria nou-veniții)
с (r2.6.4) (Бот Менува: id:Wikipedia:Jangan menggigit pengguna baru)
[[ko:위키백과:새로 온 손님을 쫓아내지 마세요]]
[[hr:Wikipedija:Molimo budite dobri prema novim suradnicima]]
[[id:Wikipedia:Jangan gigitmenggigit pengguna baru]]
[[it:Wikipedia:Non mordete i nuovi arrivati]]
[[jv:Wikipedia:Tulung panganggo anyar aja diwedèn-wedèni]]
11.372

уредувања

Прегледник