Оникс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: tr:Oniks
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.6.5] Бот Додава: be-x-old:Онікс)
с (Бот Додава: tr:Oniks)
[[tl:Onise]]
[[th:โอนิกซ์]]
[[tr:Oniks]]
[[uk:Онікс]]
[[ug:ساردونىكس]]
8.502

уредувања

Прегледник