Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
бугарски
(Бот-форматирање на селата.)
 
с (бугарски)
[[Категорија:Села во Општина Старо Нагоричане]]
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Облавце]]

Прегледник