Прекогниција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Precognició
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Прекогниция)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Precognició)
[[Категорија:Предвидување]]
 
[[ca:Precognició]]
[[cs:Prekognice]]
[[de:Präkognition]]
86.434

уредувања

Прегледник