Прејди на содржината

Едвард Џенер: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Edward Jenner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: uk:Едворд Дженнер)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Edward Jenner)
[[fa:ادوارد جنر]]
[[fr:Edward Jenner]]
[[fy:Edward Jenner]]
[[gl:Edward Jenner]]
[[ko:에드워드 제너]]
86.434

уредувања