Источноевропско време: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: ast:Hora d'Europa Oriental
[проверена преработка][проверена преработка]
(Создадена страница со: {{Time zones of Europe}} '''Источноевропското време''' ('''EET''') е назив за [[часовна зона|часовната з...)
 
с (r2.7.1) (Бот Додава: ast:Hora d'Europa Oriental)
[[Категорија:Временски зони]]
 
[[ast:Hora d'Europa Oriental]]
[[be:Усходнееўрапейскі час]]
[[be-x-old:Усходнеэўрапейскі час]]
24.517

уредувања

Прегледник