Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Тонски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[[bar:Kategorie:Tonsprache]]
[[de:Kategorie:Tonsprache]]
[[el:Κατηγορία:Τονικές γλώσσες]]
[[en:Category:Tonal languages]]
[[es:Categoría:Lenguas tonales]]
[[fr:Catégorie:Langue tonale]]
[[ja:Category:声調言語]]
[[ko:분류:성조어]]
[[nnja:KategoriCategory:Tonespråk声調言語]]
[[no:Kategori:Tonespråk]]
[[nn:Kategori:Tonespråk]]
[[oc:Categoria:Lenga tonala]]
[[pt:Categoria:Línguas tonais]]
109.264

уредувања

Прегледник