Прејди на содржината

Адамстаун: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ca:Adamstown
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: nl:Adamstown (Pitcairneilanden))
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Adamstown)
[[br:Adamstown, Pitcairn]]
[[bg:Адамстаун]]
[[ca:Adamstown]]
[[cs:Adamstown]]
[[da:Adamstown]]
86.434

уредувања