Категорија:1723: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:1723
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, gan, gv, hy, id, is, ja, jv, ka, kk, kn, ko, la, lb, lv, ms, new, nn, no, oc, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sq, sv, sw, te, tr,)
с (Бот Додава: war:Category:1723)
[[uk:Категорія:1723]]
[[vi:Thể loại:1723]]
[[war:Category:1723]]
[[zh-yue:Category:1723年]]
[[zh:Category:1723年]]
109.264

уредувања

Прегледник