Категорија:1468: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:1468
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, lb, lv, mr, ms, mt, new, nn, no, oc, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sq, sv, sw, te, th, tr, tt,)
с (Бот Додава: war:Category:1468)
[[tr:Kategori:1468]]
[[vi:Thể loại:1468]]
[[war:Category:1468]]
[[zh-yue:Category:1468年]]
[[zh:Category:1468年]]
109.264

уредувања

Прегледник