Онондази: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ru:Онондага
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:Onondaga people)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ru:Онондага)
[[nl:Onondaga (volk)]]
[[frr:Onondaga]]
[[ru:Онондага]]
[[stq:Onondaga]]
[[fi:Onondagat]]
86.434

уредувања

Прегледник