Категорија:1027: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1027
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hi, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, mr, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, simple, sk, sl, sv, sw, tr, tt, uz, vi, zh)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1027)
[[tr:Kategori:1027]]
[[vi:Thể loại:1027]]
[[war:Category:1027]]
[[zh:Category:1027年]]
127.214

уредувања

Прегледник