Категорија:1309: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: war:Category:1309
с (Бот Додава: an, ar, arz, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, gv, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, lb, mr, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sv, sw, th, tr, tt, uz, vi, zh, zh-yue)
с (Бот Додава: war:Category:1309)
[[tr:Kategori:1309]]
[[vi:Thể loại:1309]]
[[war:Category:1309]]
[[zh-yue:Category:1309年]]
[[zh:Category:1309年]]
109.264

уредувања

Прегледник