Категорија:Починати во 1194 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1194 kuolleet
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1194 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1194]]
[[sr:Категорија:Умрли 1194.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1194 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1194]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1737]]
86.434

уредувања

Прегледник