Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 11 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ro:Oklahoma
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: iu:ᐆᑳᓛᓲᒫ/uukaalaahuumaa)
с (Бот Менува: ro:Oklahoma)
[[pl:Oklahoma]]
[[pt:Oklahoma]]
[[ro:Oklahoma (stat SUA)]]
[[rm:Oklahoma]]
[[qu:Oklahoma suyu]]
6.250

уредувања

Прегледник