Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: gd:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: ms:Grenoble)
с (r2.7.1) (Бот Додава: gd:Grenoble)
[[fa:گرونوبل]]
[[fr:Grenoble]]
[[gd:Grenoble]]
[[ko:그르노블]]
[[hi:ग्रेनोब्ल]]
86.434

уредувања