Бернард Монтгомери: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: be:Бернард Лоў Мантгомеры)
[[an:Bernard Montgomery]]
[[be:Бернард Лоў Мантгомеры]]
[[be-x-old:Бэрнард Лоў Мантгомэры]]
[[bs:Bernard Law Montgomery]]
[[br:Bernard Montgomery]]
109.264

уредувања

Прегледник