Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1368 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.2) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1368 kuolleet
с (r2.5.2) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1368 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1368]]
[[sr:Категорија:Умрли 1368.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1368 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1368]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1911]]
86.434

уредувања

Прегледник