Македонски парламентарни избори (1990): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:Парламентарни избори во Македонија)
Нема опис на уредувањето
* [http://www.sobranie.mk/mk/default.asp?vidi=pratenicki_sostav&MandatID=1 Пратенички состав 1991 - 1994]
 
[[Категорија:Парламентарни избори во Република Македонија|1990]]
[[Категорија:Република Македонија во 1990 година]]

Прегледник