Прејди на содржината

Мол: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: hy:Մոլ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Менува: fa:مول)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hy:Մոլ)
[[gl:Mol]]
[[ko:몰]]
[[hy:Մոլ]]
[[hi:मोल (इकाई)]]
[[hr:Mol (mjerna jedinica)]]
2.892

уредувања