Прејди на содржината

Бабуна (река): Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.1) (Бот Додава: ru:Бабуна (река)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.5.1) (Бот Додава: ru:Бабуна (река))
[[hr:Babuna]]
[[pl:Babuna (rzeka)]]
[[ru:Бабуна (река)]]
[[sr:Бабуна (река)]]
59.415

уредувања