Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: ti:ሓሽራ
[[te:కీటకము]]
[[th:แมลง]]
[[ti:ሓሽራ]]
[[tg:Ҳашарот]]
[[to:ʻinisēkite]]
827

уредувања

Прегледник