1120-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Брише: it:Anni 1120 a.C.
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Брише: it:Anni 1120 a.C.)
[[eu:K. a. 1120ko hamarkada]]
[[fa:دهه ۱۱۲۰ (پیش از میلاد)]]
[[it:Anni 1120 a.C.]]
[[ka:ძვ. წ. 1120-ები]]
[[ms:1120-an SM]]
[[nl:1129-1120 v.Chr.]]
[[pt:Década de 1120 a.C.]]
[[sh:1120-e pne.]]
[[sk:20. roky 12. storočia pred Kr.]]
[[itsh:Anni 1120-e a.Cpne.]]
[[tt:MA 1120. yıllar]]
[[zh:前1120年代]]
827

уредувања

Прегледник