Прејди на содржината

Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: simple:Julian Assange
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: ko:줄리언 어산지)
с (r2.5.2) (Бот Додава: simple:Julian Assange)
[[sq:Julian Assange]]
[[si:ජුලියන් ඇසෙන්ජ්]]
[[simple:Julian Assange]]
[[sk:Julian Assange]]
[[sr:Џулијан Асанж]]
24.517

уредувања